Kariéra

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE/PRACOVNÍK

Do našeho mladého kolektivu hledáme administrativní pracovnici/pracovníka.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • administrativní činnosti jako vyřizování korespondence a telefonátů, nabídky, objednávky, fakturace
  • zakládání dokumentů
  • tvorba dokumentů WORD a EXCEL
  • příprava dokumentace pro předávání zakázek a podobně

POŽADAVKY:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • práce s PC minimálně WORD a EXCEL
  • anglický jazyk na úrovni minimálně B1(zastupujeme zahraniční firmy)
  • technické myšlení
  • chuť pracovat a učit se nové věci
  • loajalita, spolehlivost a zodpovědnost
  • komunikativnost a schopnost být součástí pracovního kolektivu
  • řidičský průkaz výhodou
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou

NABÍZÍME:

Příjemné prostředí a dobrý pracovní kolektiv, různorodou práci, dobré platové podmínky, možnost vzdělávání se, možnost zkráceného pracovního úvazku.

Své CV prosíme posílejte na adresu:

mail@technoaqua.cz

V případě Vašich dotazů  nás kontaktujte zde.