O nás

Společnost TECHNOAQUA, s.r.o. vznikla dne 16.11.2005. Hlavním důvodem jejího založení bylo stát se novým výhradním zastoupením a autorizovaným servisem amerického výrobce vzorkovačů a průtokoměrů, firmy Teledyne Isco, Inc. pro Českou a Slovenskou republiku a zajistit tak kontinuitu v dodávkách i poskytování servisu a služeb. V současné době náš sortiment zahrnuje i výrobky od dalších firem což zajišťuje komplexnost dodávek.

Přístroje Teledyne Isco získaly v posledních letech velmi významné postavení na českém trhu a mají mnoho spokojených uživatelů. TECHNOAQUA, s.r.o. zajišťuje dodávky nových přístrojů, spotřebního materiálu a náhradních dílů. Poskytujeme záruční i pozáruční autorizovaný servis pro přístroje dodané námi i na přístroje dodané v minulosti.

Mimo automatických vzorkovačů, průtokoměrů a jejich příslušenství, Vám dodáme i různé typy měřících sond, terénních přístrojů pro kontrolu kvality vody, on line analyzátorů vody nebo kompletní monitorovací stanice včetně dálkových přenosů dat. Dále zajišťujeme poradenství a služby v oblasti monitoringu vody, měření průtoku, monitoring vod na klíč včetně zpracování dat, zkušební instalace přístrojů, zajišťujeme školení a také pronajímáme měřící techniku.

Cílem naší společnosti je, abychom dodávkami kvalitních přístrojů a vzděláváním uživatelů v dané problematice podpořili rozvoj odvětví, které napomáhá ochraně životního prostředí a tím i našeho zdraví. Náš sortiment průběžně doplňujeme o další zajímavé přístroje. Pečlivě sledujeme technický vývoj v oboru vodního hospodářství a tomu podřizujeme i výběr výrobců, jejichž produkty vám dodáme nebo doporučíme.

Můžete se s námi setkat na významných výstavách, konferencích a seminářích. Informace o chystaných akcích naleznete na našich stránkách v rubrice Aktuality. Naši pracovníci jsou Vám plně k dispozici.

Výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku